Оголошено обласний щорічний творчий конкурс «Журналіст року»

16 квітня 2021 року розпочато прийом матеріалів до участі в обласному щорічному творчому конкурсі «Журналіст року».

Матеріали до участі в конкурсі можуть подати працівники преси, телебачення і радіо, Інтернет-видань, інформаційних агентств, а також позаштатні автори (фрілансери).

Прийом конкурсник робіт триватиме з 16 квітня - по 16 травня 2021 року. Матеріали від журналістів приймаються за період публікацій із 16 квітня попереднього року по 15 квітня поточного року.

Конкурс проводиться у номінаціях:

«Кращий телевізійний матеріал»

«Кращий радіоматеріал»

«Краща публікація в друкованому ЗМІ»

«Краща публікація в Інтернет-виданні»

«Кращий фоторепортаж»

«Кращий дизайн видання»

Кожен учасник може подати на конкурс одну роботу до однієї обраної номінації.

Для участі у конкурсі учасники мають подати на електронну пошту zmi@adm-pl.gov.ua, тел. (0532) 56-21-19:

-   заявку на участь у обласному щорічному творчому конкурсі «Журналіст року» за зразком, що наводиться у додатку (додаток);

-   один телевізійний матеріал у електронному варіанті разом із інформацією про автора для номінації «Кращий телевізійний матеріал»;

-   один аудіозапис у електронному варіанті разом із інформацією про автора для номінації «Кращий радіо матеріал»;

-    один друкований матеріал разом із інформацією про автора (подається у PDF форматі) для номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ»;

-   один принт-скрін інтернет-сторінки разом з посиланням на публікацію, з інформацією про автора публікації (подається у PDF форматі) для номінації «Краща публікація в Інтернет-виданні»;

-   один фоторепортаж разом із інформацією про автора (подається у PDF форматі) для номінації «Кращий фоторепортаж»;

- один примірник видання разом з інформацією про автора чи колектив авторів (подається у PDF форматі для друкованих ЗМІ та принт-скрін інтернет- сторінки для Інтернет-виданнь) для номінації «Кращий дизайн видання».

Переможці конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами і грошовою винагородою у розмірі 2000 грн.

Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 04 червня 2021 року до Дня журналіста.

Заявка на участь у обласному щорічному творчому конкурсі "Журналіст року"