Інформативний захід на тему: «Насильство в сім’ї важлива соціальна проблема»

22 квітня 2021 року провідним інспектором Новосанжарського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області  Наталією Литвиненко спільно з начальником Новосанжарського РЦСССДМ Ігорем Романцем та психологом Світланою Глущенко в рамках співпраці був проведений інформативний захід на тему: «Насильство в сім’ї важлива соціальна проблема» з клієнтами пробації, які перебувають на обліку Новосанжарського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області.

Насильство – це одна з найбільш поширених форм порушення прав людини. Домашнє насильство може бути фізичним, сексуальним, економічним, психологічним.  Кожного дня, кожної хвилини, ми пересічні громадяни стикаємося з насиллям, і не помічаємо, що самі стаємо жертвами, кривдниками або свідками.

Метою заходу було підвищення обізнаності щодо проявів насильства, а також шляхи його подолання. Головне для кожної особи – це впевненість, що вона не одна, що завжди є люди, які готові допомагати та давати підтримку.

В ході заходу Світлана Глущенко розповіла присутнім про насильство, його прояви, види та способи можливого уникнення, толерантне відношення до оточуючих, відчуття гідності та неповторності.

В свою чергу Ігор Ромацець проінформував всіх учасників заходу щодо можливості звернення до гарячої лінії, яка є безкоштовною, анонімною та конфіденційною та  наголосив, що найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – це мовчання!