Сумна звістка облетіла Новосанжарську громаду. На76 році життя перестало битися неспокійне серце великого ініціатора й активіста ЦЕПКАЛА Анатолія Олександровича.

Пройшовши службу в органах МВС, Анатолій Олександрович навіть думати не міг про заслужений відпочинок вдома. Адже, скільки всього задуманого. Багато із запланованого йому вдалося втілити в життя Малокобелячківської громади будучи дві каденції поспіль на посаді сільського голови, членом виконкому сільської ради, першим заступником  голови районної організації ветеранів України, головою первинної організації ветеранів у с. Малий Кобелячок і просто небайдужою, мислячою, дієвою людиною.

Улюбленим дітищем став Хрестовоздвиженський храм, відновлений у рідному селі спільними зусиллями багатьох людей і, разом з тим, завдяки великому  бажанню, ініціативі й організаторським здібностям Анатолія Олександровича.

Він завжди був в гущі подій, у вирі політично-громадського життя територіальної громади. Завжди відрізнявся  своєю індивідуальною позицією.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, селищного голови Геннадія Супруна та від усієї громади висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким покійного.

Хай рідна земля буде для Анатолія Олександровича пухом. Царство Небесне і Вічна йому пам’ять.