Чорнобиль... Дзвони нашої пам’яті

Чверть століття тому в наше життя увійшло слово з присмаком великої і нечуваної біди — Чорнобиль, а 26 квітня цього року в селищі Нові Санжари відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля». 

Учасниками його стали ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи з усього району, переселенці, трудові колективи, громадськість, учнівська молодь, гості селища.

Про подвиг ліквідаторів аварії, їх мужність і відвагу, про спільну біду без кордонів, про немеркнучу пам’ять і щиру вдячність всім, хто захистив Україну і світ від неконтрольованого атому, йшлося у виступах селищного голови Андрія Реки, який вів мітинг, голови районної державної адміністрації Сергія Шовкопляса, голови районної ради Володимира Левицького, начальника пожежної частини РВ управління МНС України в Полтавській області Євгенія Татарина, голови районної організації «Союз Чорнобиль-Україна» Анатолія Бунецького, десятикласників Новосанжарського НВК Катерини Мирної і Сергія Медвєдєва.

Мітинг-реквієм біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля»
Мітинг-реквієм біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля»  Мітинг-реквієм біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля»  Мітинг-реквієм біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля»  Мітинг-реквієм біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля»

Ліквідатори, постраждалі від Чорнобильської катастрофи були нагороджені Почесними грамотами, цінними подарунками, до підніжжя пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля» лягли весняні квіти, гірлянди. По закінченні мітингу було проведено панахиду по загиблих і померлих за останні 25 років, спільну молитву.

Прес-служба Новосанжарської сільської ради