Будьте здорові!

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та різкого погіршення епідеміологічної ситуації на території громади, продовжуємо щотижневий діалог із в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна лікарня» Ольгою Гирею.

«На сьогодні число захворівших на COVD-19 – 1001. Одужало 859 хворих,  117 – лікується, серед них троє дітей. 25 чоловік перебувають у стаціонарі, 98 – це амбулаторні хворі.

В інфекційному відділенні наразі перебуває 25 пацієнтів, вісімнадцять із яких мають підтверджений діагноз. Двоє перебувають на штучній вентиляції легень, у палаті інтенсивної терапії лікується двоє людей. Всі решта – киснево залежні хворі.

Ситуація, на жаль, не стала кращою. За цей тиждень захворіла більша кількість людей ніж за попередній. Та й сама недуга проходить тяжче. Сподіваюся на людську свідомість, яка підкаже кожному правильне рішення залишатися вдома і без крайньої потреби не відвідувати громадські місця».