Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про теплопостачання», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», п. 5.5 ДСанПіН 5.5.2.008-01 (для навчальних закладів), розділу VІ Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 № 234, враховуючи метеорологічну ситуацію, що склалася, а також встановлення протягом тижня середньої добової температури повітря більше +8 градусів С та відповідно до вимог державних санітарних норм в закладах освіти та культури:

1. Закінчити 09 квітня 2021 року опалювальний сезон 2020-2021 років в закладах загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної світи, закладах культури та в інших установах і закладах комунальної власності, що розміщені на території Новосанжарської селищної територіальної громади та обладнані автономними системами опалення (крім закладів охорони здоров’я).

2. Керівникам вказаних підприємств, установ та закладів забезпечити своєчасне припинення роботи котелень і топочних і їх сезонне опломбування.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного оприлюднення його на веб-сайті Новосанжарської селищної ради.