Інформація для жителів селища Нові Санжари

Доводимо до відома жителів селища Нові Санжари, згідно доручення Кризового енергетичного штабу на чолі з віце-прем’єр-міністром – міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України необхідно прийняти заходи щодо стимулювання зменшення та заміщення природного газу. Ці заходи мають бути спрямовані і на сільське населення. Через складну ситуацію, яка склалася в енергетичному газовому секторі, виникла потреба заміщення природного газу на інші види теплової енергії.

Полтавський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на виконання програми «Власний дім» має можливість надавати пільгові кредити сільським жителям Полтавської області в тому числі для переведення  опалення житла електрикою, замість природного газу.

Позичальники користуються державним пільговим кредитом за умови їх проживання  (або переселення для постійного проживання) у сільській місцевості в межах сіл і селищ, а також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських садибах та підтвердження ними своєї платоспроможності.

Кредити на переведення опалення житла електрикою, замість природного газу надаються в розмірі від 15 до 50 тис. грн., а пенсіонерам – до 15 тис. грн.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі: вул. Міщенка, 2 кім. 84 (5 поверх), м. Полтава. Телефони: (05322) 2-68-53; 2-87-15, 050-304-91-34; 067-535-02-34.