На гарну й легку службу!

З давен-давен головним і почесним обов’язком кожного чоловіка був обов’язок захищати рідну землю.

Днями стартував весняний призов і сьогодні чергова група юнаків зі всього, тепер уже колишнього району, відправилася практично пізнавати тонкощі військової служби.

Напутні слова заступника військового комісара Миколи Скубія і щире: «Переді мною стоять справжні чоловіки – теперішнє і майбутнє цілої держави» від секретаря Новосанжарської селищної ради Таміли Музики, надовго запам’ятаються призовникам.

Головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Володимир Литвиненко вручив юнакам придбані за кошти селищної ради набори призовника, а отець Володимир провів молебень, обряд освячення водою та подарував призовникам кишенькові видання «Нового Заповіту», інші молитовні речі.

Тож, дорогі призовники! Вдома вас люблять і щиро чекають. А ще безмежно гордяться вами!

Гарної вам і легкої служби!