До уваги жителів громади!

У місті Полтава за адресою вул. Шевченка, 7 у кімнатах 210 і 211 працює створене Полтавською районною радою комунальне підприємство «Полтавський районний центр земельного кадастру».

Підприємство має дієві переваги перед іншими кадастровими центрами:

не фінансується з бюджету, натомість більше 40 % отриманих коштів зразу ж повертаються в місцевий бюджет та цільові позабюджетні фонди;

має всю необхідну матеріальну базу, професійні кадри, працює на основі відповідних ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів Державного агентства земельних ресурсів України;

при виконанні геодезичних робіт введена в практику сучасна система земельно-кадастрових зйомок , тобто система глобального позиціонування приладом GPS.

Враховуючи важливість і актуальність земельних відносин сьогодні, вважаю за доцільне і рекомендую фізичним і юридичним особам перевірити реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі - Публічній кадастровій карті України і, при необхідності, привести свої документи на право власності та право користування земельними ділянками у відповідність до існуючих державних нормативно-правових актів.

Наше комунальне підприємство зможе в робочі дні щоденно з 8 00 до 17 00:

-            отримати і виконати замовлення громадян та юридичних осіб по виготовленню проектної документації щодо узаконення права власності і права користування земельними ділянками за помірними цінами та скороченими термінами;

-            безкоштовно надати необхідні консультації з усіх питань землеустрою та і земельних відносин.

Працівники комунального підприємства гарантують найкращий результат у вирішенні проблем фізичних і юридичних осіб з питань виготовлення проектної документації на території Полтавського району, забезпечать професійну та юридичну підтримку при набутті права власності чи укладенні відповідних цивільно-правових угод.

Районною радою погоджені знижки вартості виготовлення проектної документації для пільгових категорій населення Полтавського району:

У розмірі 20%:

-            Учасникам АТО та бойових дій;

-            Особам з інвалідністю 1 і 2 групи;

-            Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1 і 2 категорії.

У розмірі 15% :

-            Членам багатодітних родин;

-            Дітям війни;

-            Ветеранам сільськогосподарського виробництва.