Профілактичний захід на тему "Поведінка в конфліктних ситуаціях"

25 березня 2021 року провідним інспектором Новосанжарського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області  Оленою Москаленко сумісно з психологом Новосанжарського РЦСССДМ Світланою Глущенко в рамках співпраці був проведений профілактичний захід на тему: «Поведінка в конфліктних ситуаціях» для підоблікових Новосанжарського РС ПП.

Під час проведення даного заходу було розглянуто такі питання як, поняття конфлікту, його види, причини виникнення та способи поведінки.

Наше теперішнє життя неможливо уявити без конфліктів. Деякі конфлікти спонукають до розвитку, вдосконалення. Але ці цілком позитивні речі відбуваються з нами лише за умов гідної та зваженої поведінки під час конфлікту.

А от невміння знаходити вихід із конфліктних ситуацій, переборювати повсякденні труднощі, що постають перед будь-якою людиною в процесі спілкування, призводять до емоційного стресу, який підриває фізичне і психічне здоров'я.

Наприкінці заходу Світлана Глущенко наголосила: «Вдало вирішений конфлікт — це неабияке вміння, яке людина набуває з досвідом, звичайно, якщо вона не соромиться визнавати своїх помилок, цікавитися методами самовладання і вчитися позитивно сприймати світ навколо, і з повагою ставитися до інших, не схожих на себе людей.»