ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Зазначимо, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, 14 березня оголошено Днем українського добровольця.

Селищний голова Геннадій СУПРУН, секретар селищної ради Таміла МУЗИКА та представники трудового колективу зібралися біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні аби вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих захисників та покласти квіти до підніжжя пам’ятника.

Також з нагоди Дня українського добровольця у бібліотечних закладах проведена книжково-журнальна виставка, у закладах освіти – тематичні виховні години.

Керівники релігійних організацій провели поминальні богослужіння за загиблими учасниками добровольчих формувань, АТО, ООС.

dsc-0090.jpg (11.6 Mb)dsc-0068.jpg (12.7 Mb)dsc-0072.jpg (12.2 Mb)