Шевченківські дні

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті поета.

Сьогодні 9 березня відзначається 207-а річниця від дня народження Тараса Шевченка – видатного поета, художника, митця, якого знають і шанують у всьому світі.

У цей день відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. На заході були присутні селищний голова Геннадій СУПРУН, секретар селищної ради Таміла МУЗИКА, керуюча справами виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Валентина ВАСИЛЕНКО, начальник медичного центру «Нові Санжари» Валерій ГУБА та представники трудових колективів.

З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця, у школах, садочках, бібліотеках будуть проходити різноманітні заходи: бесіди, заняття, малювання за творами Т.Г.Шевченка, літературні вікторини та інше.