“Побудова позитивної життєвої перспективи”

04.02.2021 року директором Новосанжарського РЦСССДМ Романцем Ігорем та психологом Глущенко  Світланою спільно з провідним інспектором Новосанжарського РС філії ДУ “Центр пробації” в Полтавській області Литвиненко Наталією в приміщенні Новосанжарського РЦСССДМ було проведено захід на тему “Побудова позитивної життєвої перспективи” для осіб, які перебувають на обліку в Новосанжарському районному секторі філії ДУ “Центр пробації” в Полтавській області.

Головне спрямування даного заходу - це постановка цілей та побудови перспективних планів, формування позитивного ставлення до себе, розвиток необхідних навичок для ефективної реалізації себе у житті, визначення наявних та необхідних ресурсів для здійснення запланованих дій та подолання труднощів на шляху до поставлених цілей, мотивація до позитивних змін у житті.

Під час заходу суб’єктам пробації допомогли визначити відмінності між речами, які є головними для життя кожної людини та другорядними, перерахували речі, які можна позбутися з легкістю та речі, які залишаються для особистості цінними: сім’я, здоров’я, дружба, кохання, робота.

Наприкінці заходу, психолог Світлана Глущенко зазначила: “Потрібно замислитися та сформувати не просто цілі для того “щоб були”, а ті цілі, що дійсно для тебе є важливими. Адже потрібно жити і йти до мети, яка насправді є твоєю.”

Також клієнти пробації отримали індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.