ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новосанжарської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Новосанжарська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- начальника відділу організаційної роботи та управління персоналом виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради – 1 (одна штатна одиниця);

- начальника відділу юридичного забезпечення та правової допомоги виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради -1 (одна штатна одиниця);

- начальника відділу інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради – 1 (одна штатна одиниця);

- начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради – 1 (одна штатна одиниця).

Загальні вимоги до кандидатів на посади начальників відділів:

Громадянство України.

Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, а для начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» - за спеціальністю «правознавство».

Знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Вільне володіння державною мовою.

Володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, а на посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» - за фахом на державній службі (в органах місцевого самоврядування) не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.

Креативність, комунікабельність, дотримання етичних норм поведінки.

Необхідні документи для участі в конкурсі:

Заява про участь у конкурсі.

Згода на збір та обробку персональних даних.

Заповнену особову картку форми П-2 ДС.

Автобіографія.

Дві фотокартки розміром 4х6.

Копія документів про освіту.

Копія паспорта.

Копія реєстраційної картки платника податків.

Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Електронна декларація про доходи за 2020 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування звертатись до виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 41, смт Нові Санжари, Полтавський район, Полтавська область (загальний відділ).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, кваліфікаційних вимог, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою: смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 41, тел. 3-25-32.

Перелік питань для проведення іспиту з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи органу місцевого самоврядування - начальника відділу інформаційної діяльності, програмного забезпечення.pdf (699 Kb)