16 січня відбулась п’ята позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

16 січня відбулась п’ята позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. Питання порядку денного були розглянуті та опрацьовані профільними постійними комісіями селищної ради. Загалом на розгляд сесії було винесено сорок три питання порядку денного. На сесії були присутні заступник селищного голови Анатолій Мокляк, голова райдержадміністрації Владислав Васюта та його заступник Тарас Зуб.

На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.

Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам селищної ради Оксані Васюті та Владиславу Давиденку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.

Згідно рішень сесії внесено зміни до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року №15 «Про бюджет Новосанжарської селищної територіальної громади на 2021 рік»; затверджено Програму розвитку фізичної культури та спорту селищної ради на поточній рік; внесено зміни до назв, змінено найменування та внесено зміни до Статутів та Положень прийнятих у комунальну власність селищної ради закладів освіти та культури.

Депутати вирішили ввійти до складу засновників комунальних закладів Руденківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Вербичка»; «Центр надання соціальних послуг» Руденківської сільської ради; комунального підприємства «Стовбино-Долинське» Стовбино-Долинської сільської ради, змінити найменування та затвердити Статути вище вказаних закладів; передати в оперативне управління та на баланс нежитлової будівлі з господарськими приміщеннями за адресою: смт Нові Санжари, вул. Ветеринарна, 8/1, комунальній установі «Трудовий архів» селищної ради.

Враховуючи висновки постійних комісій селищної ради розпочато процедуру реорганізації окремих закладів культури; бібліотечних закладів комунальної власності селищної територіальної громади без права юридичної особи.

Згідно рішень сесії створено селищний Культурно-мистецький центр «Нові Санжари»; реорганізовано комунальну установу «Новосанжарська централізована бібліотечна система» шляхом приєднання до комунального закладу «Публічна бібліотека»; затверджено Положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», оголошено конкурс на посаду директора вище вказаної комунальної установи; затверджено акти приймання-передачі нежитлових будівель, що передані із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної територіальної громади.

Згідно рішень сесії внесено зміни до структури виконавчих органів селищної ради; прийнято майно спільної власності територіальних громад Новосанжарського району у комунальну власність селищної територіальної громади; з балансу Новосанжарської районної державної адміністрації на баланс виконавчого комітету селищної ради матеріальні цінності, придбані за рахунок фінансування по програмах місцевих бюджетів; затверджено графік роботи відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради, його територіальних підрозділів та відокремлених робочих місць; зміни до рішення першої сесії селищної ради восьмого скликання від 27 листопада 2020 року № 10 «Про затвердження Положення про старосту»; внесено зміни (доповнено) Перелік підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності селищної територіальної громади.

Затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку громадянам Сергію та Ліні Склярам (смт. Нові Санжари); проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам Віктору та Наталії Палієнкам (смт. Нові Санжари); громадянці Ларисі Посс (смт. Нові Санжари); проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуального гаражів Максиму Мокляку та Вірі Карнаух; надано дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО, жителю села Старі Санжари Дмитру Нестеренку.

В зв’язку з розпочатою процедурою реорганізації Малоперещепинської сільської ради, необхідністю проведення інвентаризації наявних вільних земельних ділянок та перегляду нормативно-грошової оцінки землі з метою збільшення надходжень до бюджету селищної територіальної громади від продажу права оренди земельних ділянок на аукціоні для забезпечення фінансування закладів та установ освіти, культури, соціального захисту населення, охорони здоров’я селищної територіальної громади, враховуючи висновки галузевої постійної комісії селищної ради було скасовано рішення сорок четвертої сесії Малоперещепинської сільської ради сьомого скликання від 23 листопада 2020 року «Про проведення повторних земельних торгів у формі аукціону» по трьох земельних ділянках в селі Мала Перещепина та одній – в селі Старі Санжари.