Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та світлим і радісним святом — Різдвом Христовим!

Рік 2020 був дуже складним, як для нашої громади, так і для кожного з нас. Проте, я переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2020 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

Дорогі жителі громади, звертаюся до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості.Нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, в окопах і бліндажах, на бойовому посту,виконуючи благородну місію по захисту держави.

Нехай все, що вас радувало у 2020 році, обов’язково знайде продовження у наступаючому.

Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця. Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН