30 грудня відбулась четверта позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. Питання порядку денного були розглянуті та опрацьовані профільними постійними комісіями селищної ради. Загалом на розгляд сесії винесено двадцять вісім питання порядку денного. На сесії були присутні заступник селищного голови Анатолій Мокляк, голова райдержадміністрації Владислав Васюта, депутат обласної ради Сергій Бульбаха та представники засобів масової інформації.

На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.

Згідно рішень сесії внесено зміни до показників бюджету Новосанжарської об’єднаної селищної територіальної громади на поточний рік; затверджено акти приймання-передачі транспортних засобів та товарно-матеріальних цінностей і комплектуючих до них; майна бюджетних установ освіти, культури та санаторію-профілакторію «Антей», переданих із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної територіальної громади; затверджено Статут санаторію-профілакторію «Антей».

Враховуючи висновки галузевих постійних комісій селищної ради прийнято у власність селищної ради районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, розпочато процедуру реорганізації даних юридичних осіб шляхом перетворення у Комунальні установи «Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та «Новосанжарський центр соціальних служб» селищної ради; передано в оперативне управління на баланс відділу освіти селищної ради транспортні засоби, товарно-матеріальні цінності і комплектуючих до них.

Прийнято Положення про відділ юридичного забезпечення та правової допомоги; відділ Центр надання адміністративних послуг; відділ з питань регулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища, проектного менеджменту; відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю та відділ організаційної роботи та управління персоналом.

Депутати вирішили звернутись з пропозицією до Полтавської районної ради (як правонаступника Новосанжарської районної ради) щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад Новосанжарського району у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.

На завершення засідання було розглянуто та підтримано звернення депутатів селищної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо скасування постанови НКРЕКП від 16.12.2020 № 2460 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ПОЛТАВАГАЗ».