Привітали сім’ї загиблих учасників АТО

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят селищний голова Геннадій Супрун, член ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Інна Гаріфова та учасник АТО Олександр Чубаров відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції, які проживають на території селища.

Візит мав одночасно радісний та зворушливий характер, адже, не дивлячись на святковий період та підготовлені подарунки, неможливо не пам’ятати про те, що довелося пережити родинам загиблих воїнів. Щира віра в припинення війни на Сході та те, що країна нарешті стане такою, за яку боролися їх чоловіки, батьки.

Ніхто і ніколи не має  права забути, на який подвиг заради нас пішли звичайні і надзвичайні хлопці, мужні воїни, славні сини України. Їхні батьки виховали справжніх патріотів.

Герої не вмирають!