24 грудня відбулась третя позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

24 грудня відбулась третя позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. Напередодні всі питання порядку денного було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями селищної ради. Загалом на розгляд сесії винесено тридцять чотири питання порядку денного. На сесії були присутні заступник селищного голови Анатолій Мокляк, голова райдержадміністрації Владислав Васюта, старости, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.

На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.

Згідно рішень сесії прийнято ряд селищних Програм, а саме підтримки Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; розвитку освіти, житлово-комунального господарства; архівної справи; місцевого самоврядування; оздоровлення та відпочинку дітей; підтримки молоді; соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів, учасників бойових дій та добровольців при проведенні антитерористичної операції та соціального забезпечення жителів селищної ради; фінансової підтримки комунальних підприємств; забезпечення діяльності Новосанжарської місцевої пожежної охорони на території селищної територіальної громади та Програму зайнятості населення на 2021 рік.

Враховуючи висновки галузевих постійних комісій селищної ради прийнято  селищний бюджет на 2021 рік.

Згідно рішень сесії внесено зміни до показників бюджету Новосанжарської об’єднаної селищної територіальної громади; Лелюхівського, Малокобелячківського та Попівського сільських бюджетів  на поточний рік.

Збільшено обсяги фінансування Програми фінансової підтримки комунальних підприємств.

З метою організації раціонального харчування дітей у закладах загальної середньої освіти безоплатним одноразовим харчуванням за рахунок коштів селищного бюджету буде забезпечено учнів 1-4 класів; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах); дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; учнів з числа сімей, батьки яких визнані учасниками бойових дій або учасниками війни чи загинули під час виконання службових обов’язків у зоні  проведення ООС (АТО); дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України.

Депутати ради вирішили затвердити акти приймання-передачі майна Комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр» та «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району» із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної територіальної громади.

Погоджено порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств селищної ради; фінансові плани Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».