Питання теплотраси в ЦРЛ

22 грудня селищний голова Геннадій Супрун, голова Новосанжарської райдержадміністрації Владислав Васюта та народний депутат Костянтин Касай пересвідчилися якістю проведеного ремонту теплотраси районної лікарні.

Наявна теплотраса експлуатується більше сорока років. Протягом останніх років виникали численні пориви, що призводили до втрат теплової енергії, води.

Питання належного функціонування закладів охорони здоров’я є пріоритетними завданнями як місцевої влади, так і керівництва держави. Протягом останніх років за підтримки районної ради та райдержадміністрації було проведено ряд заходів по енергозбереженню, а саме заміна вікон та дверей; встановлення нових мережевих насосів та автоматики в котельні. Кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток району в сумі 2 млн. 500 тис. грн., були залучені за підтримки народного депутата Костянтина Касая.

На завершення зустрічі був обговорений ряд важливих питань подальшої співпраці щодо підтримки медичного закладу.