Друга позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

18 грудня відбулась друга позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. Напередодні всі питання порядку денного було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями селищної ради. Загалом на розгляд сесії було винесено сорок два питання порядку денного.

На сесії були присутні заступник селищного голови Анатолій Мокляк, голова райдержадміністрації Владислав Васюта, заступник голови райдержадміністрації Тарас Зуб, старости  та представники засобів масової інформації.

На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.

Згідно рішень сесії затверджено Регламент селищної ради восьмого скликання; внесено зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та місцевого самоврядування; зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств селищної ради; зміни до Програми  соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів, пенсіонерів усіх рівнів, учасників бойових дій та добровольців при проведенні антитерористичної операції та/або Операції об’єднаних сил та Програми «Молодь Новосанжарщини».

Згідно рішень сесії внесено зміни до показників бюджету Новосанжарської об’єднаної селищної територіальної громади; Лелюхівського, Кунцівського сільських бюджетів; бюджету Малоперещепинської сільської об’єднаної територіальної громади на поточний рік.

Згідно рішень сесії депутати ради вирішили затвердити акти приймання-передачі майна Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та ввійти до складу їх засновників; звернутися до Новосанжарської районної державної адміністрації з пропозицією щодо передачі майна Центру з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації; районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до комунальної власності селищної ради; прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної ради бюджетні установи галузі освіти і культури; санаторій-профілакторій «Антей»; «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району»; «Інклюзивно-ресурсний центр»; транспортні засоби та товарно-матеріальні цінності і комплектуючі (шкільні автобуси); уповноважити селищного голову Геннадія Супруна представляти інтереси селищної ради в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».

Враховуючи висновки галузевих постійних комісій селищної ради затверджено структуру виконавчих органів селищної ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів.

Відкритим голосуванням старостою села Зачепилівка затверджено Івана Мазілова; села Клюсівка – Олену Маслюк; сіл Стовбина Долина, Коби, Давидівка, Грекопавлівка – Світлану Долішняк; сіл Пологи, Лисівка, Стрижівщина – Ларису Акопову.

Згідно рішень сесії внесено зміни до персонального складу та чисельності виконавчого комітету селищної ради; заплановано створення фінансового відділу селищної ради; розпочато процес реорганізації сільських рад та виконавчих комітетів сільських рад шляхом приєднання їх до селищної ради та її виконавчого комітету; скорочення штату та чисельності працівників апарату виконавчого комітету та виконавчих органів селищної ради, апаратів сільських рад та їх виконавчих комітетів.

Затверджено Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду АТ «Полтаваобленерго». Наступні чотири питання стосувалися затвердження технічних документацій гр. Горбункову Г.В, Зубашич С.М., Корячко Л.С., Солодовнику І.О. для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Відповідно до рішень сесії передано у власність земельну ділянку громадянці Янко І.М., для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; надано дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мусі Р.О., Павловському С.С та Янко Н.М.