Парк новосанжарських енергетиків

Навесні 2012 року в Нових Санжарах з’явиться ще один новий парк з ініціативи селищного голови Андрія Реки.

На околиці селища біля однієї з найважливіших організацій районного центру — філії Публічного акціонерного товариства «Полтаваобленерго» — хаотично ростуть дерева, що віджили свій вік і є загрозою для людей. Отже, саме цю площу вирішено використати під нові насадження.

Силами громади вже ведуться роботи по видаленню сухостійних дерев. А на передріздвяний «суботник» вийшли близько ста працівників філії «Полтаваобленерго», щоб привести визначену територію у придатний стан для розбивки парку.

Учасники передріздвяного «суботника»
Учасники передріздвяного «суботника»
Передріздвяний «суботник»  Передріздвяний «суботник»

Дякуючи Богу, цьогорічна зимова погода сприятлива для ведення робіт і гріх було б не використати ці погожі дні. Частина дерев залишиться, але ранньої весни 80 відсотків їх буде оновлено. Головним консультантом є член виконавчого комітету селищної ради, директор державного підприємства «Новосанжарське лісове господарство», Заслужений природоохоронець України Василь Красюк. Активно співпрацює з ним член виконавчого комітету селищної ради, начальник філії «Полтаваобленерго», Володимир Остапчук, спрямовує колектив на хорошу справу.

Тож від сьогодні і назавжди енергетики беруть шефство над майбутнім парком, котрий стане ще однією окрасою курортного містечка.

Селищною радою вже присвоєно назву — «Парк Новосанжарських енергетиків», що цілком виправдано, адже район, вся новосанжарська громада пишається цим колективом, який з часів «першої лампочки» і донині виконав безліч важливих робіт для соціально-економічного розвитку регіону, для покращення життя новосанжарців.

Тож новому парку бути!

Прес-служба Новосанжарської сільської ради