День Гідності і Свободи України

16 років тому в Україні розпочалась Помаранчева революція, а 7 років тому на майдані Незалежності в  Києві зібралися перші учасники Євромайдану, який переріс у Революцію Гідності.

Саме через ці події в Україні з’явився День Гідності та Свободи.

Селищний голова Інна Коба, заступники Валентин Івашина та Вадим Россоха зібралися біля підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні  аби вшанувати загиблих  хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Також відвідали могили героїв-земляків, незабули вшанувати пам’ять жителя села Зачепилівка, депутата селищної ради та учасника ООС  Панченка Владислава.

Згадали  усіх українських захисників, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави, тих, хто своєю жертовністю показав щире прагнення жити у вільній і суверенній Україні.