Новосанжарська громада – українському війську

Через депутатів селищної ради, голів вуличних комітетів, старших багатоквартирних житлових будинків, керівників організацій і установ Новосанжарський селищний голова Андрій Река звернувся до всіх жителів селища з проханням надати посильну допомогу українському війську у забезпеченні продуктами харчування, всім іншим, що необхідне для ефективного функціонування військових підрозділів, успішного виконання бойових завдань. Актив доніс це прохання до кожного жителя селища і організував роботу по збору продуктів харчування, якими щедро ділилися місцеві жителі.

— Умовляти нікого не довелося, - ділиться результатами проведеної роботи депутат Ніна Руденко. – Всі з розумінням поставилися до цього прохання і у визначені час і місце принесли хто що міг: сушку, картоплю, цибулю, крупи тощо. Ми зібрали їх і доставили у селищну раду.

    Кілька разів привозили продукти харчування, що були зібрані вчителями та учнями Новосанжарського навчально-виховного комплексу, де директор Микола Решетило.

— До добрих справ новосанжарців хочу долучитися і я, - сказав житель села Великий Кобелячок, що не захотів називати свого прізвища. – Думаю, що і кілька моїх мішків картоплі, моркви та цибулі знадобляться українським воякам.

   Були й такі, що ділилися своїми заощадженнями. Здані кошти дбайливо облікували депутати і передавали селищній раді.

Учасники художньої самодіяльності, зокрема, хор ветеранів «Багряне листя», що працюють при територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян минулої неділі з благодійним концертом виступили прямо на базарній площі. Кошти та продукти харчування зібрані від благодійницької діяльності вони теж передали на потреби армії.

Байдужих до заклику селищного голови не було.

І члени всіх трудових колективів організацій та установ, і працівники магазинів, і приватні підприємці долучилися до цієї вкрай важливої справи. Навіть найбільш ходові запасні частини до автомобілів представили Андрій Скубій та Сергій Бредун. Та це й закономірно. Адже, тільки спільними зусиллями народу і Збройних Сил можна відстояти і захистити територіальну цілісність і незалежність України.

Cьогодні автомобілями, що їх виділили приватні підприємці Микола Малиш, Михайло Постольник та Віталій Ранюк, благодійна допомога була доставлена військовій частині, що дислокується у місті Новомосковськ Дніпропетровської області, де несуть військову службу немало наших земляків.

Відеорепортаж з місця подій можна переглянути з цього посилання 

http://www.ltava.poltava.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6283:-100-&catid=5:2011-03-10-11-07-49&Itemid=1