21 червня в Україні відзначають День батька.

Шановні чоловіки Новосанжарської громади!

На Вас покладено багато різноманітних місій. Та, мабуть,  найвідповідальнішою із усіх є батьківство. Адже від того, як Ви вмієте любити, виховувати, передавати безцінний життєвий досвід своїм донькам і синам, залежить благополуччя їх власних доль, благополуччя у створених в майбутньому родинах, благополуччя українського суспільства, а отже, і цілої країни.

Тож зі святом Вас, шановні татусі, таточка і тата!

Будьте здорові й багаті. Живіть довго й щасливо. А головне, будьте завжди найкращим прикладом для своїх дітей. Тоді і Вам не доведеться  розчаровуватися у своїх дітях. Насолоджуйтеся батьківством і нехай кожен день поруч із Вашими дітьми буде незабутнім, радісним і щасливим. Бережіть себе, свої родини, наше рідне селище і нашу неньку-Україну!

З повагою – селищний голова Інна Коба