25-та річниця виведення радянських військ із Афганістану

15 лютого виповнюється 25 років з того часу, як розпочалося виведення Радянської Армії з Афганістану. Чужа війна, яка забрала тисячі жителів українців, кровоточить раною і донині…

Сьогодні з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам зібралися новосанжарці, які виконували інтернаціональний обов’язок в гарячих точках різних країн світу.

Традиційно мітинг розпочав селищний голова Андрій Река. Після слів привітань, за мужність, вірність інтернаціональному обов’язку, активну громадянську позицію та з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану вручив грамоти Маньку Віталію, Комендантенкові Миколі та Кобі Олександру.

До присутніх звернувся і голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Коркішко Михайло Васильович.

Всіх, хто загинув у гарячих точках, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

       

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів – «афганців»!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначає 25-у річницю виведення військ з Афганістану.
Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!
Подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному мінливому світі. Це взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Щастя вам, здоров’я, успіхів у виконанні всього задуманого!