Як скористатися державною підтримкою в 2024 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» розширено напрями державної підтримки для аграріїв, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі (далі – ДАР), та збільшені суми виплат.

16:31 27.03.2024

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Говтва» повідомляє про проведення з 01 по 30 квітня хімічного захисту озимої пшениці, кукурудзи та сої на сільськогосподарських площах, що знаходяться в обробітку СТОВ «Говтва» на території Новосанжарської громади (с.Мала Перещепина, Пологи, Лисівка).

16:30 27.03.2024

До уваги платників податків — фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов’язання!

Відповідно до Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання (далі – МПЗ).

14:40 27.03.2024

Шановні Нацгвардійці! Працівники медичного центру «Нові Санжари»! Ветерани!

Щиро вітаю усіх вас з професійним святом – Днем Національної гвардії України! Ви обрали благородну професію - захищати права та життя українців, законні інтереси держави та суспільства. Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров’ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали на захист України. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії. Саме тоді жорстокий московський ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає!

10:36 26.03.2024

Два дні поспіль в місті Полтава на базі Національного університету «Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка» проходив чемпіонат області з класичного пауерліфтингу (без використання екіпіювання). Змагання були підготовлені на рівні проведення  чемпіонату України: два інформаційних табло, місця для глядачів, розминочний зал, звуковий супровід. Це приємно вразило спортсменів і додало більшої наснаги на вдалі виступи.   П’ять спортсменів Новосанжарської ДЮСШ, відділення пауерліфтингу, боролась за призові місця і за місця у збірній області.  Першою свої сили спробувала дебютантка Любов Гречко. Спокійно, без порушень техніки, виконала заплановані ваги на снарядах і з наміченими цілями повернулась на наступне коло тренувань. Вітаємо старанну спортсменку із вдалим початком! Другим виступав Олександр Волошин у категорії до 59 кг. Змагання серед юнаків до 18 років, 7 учасників у категорії, наш спортсмен - наймолодший. Присід - 130кг, жим лежачи - 72.5кг, тяга - 155кг! Як результат, Олександр отримав перший спортивний розряд, друге місце і місце у збірній області. Третім у запеклу боротьбу вступив Роман Стрюк - категорія до 74кг, 12 учасників у категорії. Присід одразу вивів Романа на перше місце з розривом в 15 кг - 172.5кг. Але старші спортсмени жмуть більше – жим 90кг відкинув його на 4 місце. Є такий у пауерліфтингуістів вислів - «Тяга вирішує все» ( звичайно ж не все, але…) 187.5кг, срібну медаль спортсмен «вирвав зубами» у суперника. Як результат - друге місце та місце у збірній області.  На наступному колі в категорії до 83кг виступали одразу два спортсмени В’ячеслав Рукас  та Владислав Каторгін. У категорії  9 спортсменів (не всі змогли з’явитись на змагання). Присіли хлопці стабільно по 160кг. Жим у В’ячеслава кращий – 102.5 кг. Владислав пожав 90кг. А ось тяга в 190кг проти 165кг дала змогу Владиславу Каторгіну обійти свого товариша і вибороти 3 місце і бронзову медаль.  Вся команда перед змаганнями перехворіла і відверто кажучи ми взагалі не розраховували  на успіх. Та хлопці виступили на «характері», адже заняття спортом гартують волю. Команда показала себе на всі сто і перевиконала намічені у тренувальному залі цифри. Молодці!  У скарбничці Новосанжарських пауерліфтерів  дві срібні медалі, одна бронзова, два місця у збірній, четверте почесне місце і перший виступ. Допомогу команді  надав вихованець залу, тренер-викладач Сергій Бабенко. Він поєднав у собі знання, відданість спорту, тактовний підхід до людей – усе, що необхідно мати хорошому тренеру. Дякуємо за надану підтримку!  Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом! Бажаємо їм продуктивної підготовки до чемпіонату України, високих результатів і перемог!

15:06 25.03.2024