Селищні та сільські голови перейняли досвід у Нових Санжар

Чисте та впорядковане селище здивувало представників місцевого самоврядування області

Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації організував для працівників органів державної влади, та органів місцевого самоврядування практичне виїзне засідання. Вдруге поспіль воно відбулося у Нових Санжарах, адже районний центр чотири роки поспіль виборював перше місце у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» і назавжди став володарем Кубка. Отже, як повідомили в Новосанжарській селищній раді, 33 селищних і сільських голів області оглянули всі об’єкти благоустрою селища та місця відпочинку. Гості поставили багато запитань селищному голові Андрію Реці щодо організації збору побутових відходів та ритмічної роботи «екологічних карет», тощо.

Слухачі обласного центру перепідготовки під час виїзного заняття в Нових Санжарах
Слухачі обласного центру перепідготовки під час виїзного заняття в Нових Санжарах
Слухачі обласного центру перепідготовки під час виїзного заняття в Нових Санжарах Слухачі обласного центру перепідготовки під час виїзного заняття в Нових Санжарах Слухачі обласного центру перепідготовки під час виїзного заняття в Нових Санжарах

Учасники виїзного заняття були здивовані, як можна «переломити» свідомість людей і спрямувати їх дії на дотримання і наведення чистоти і в центрі, і на околицях, дбайливо ставитись до громадського майна.

Андрій ПЕТРОВ, «Полтавщина»