Привітання з Новим 2014 Роком та Різдвом Христовим!

2013 рік добігає кінця. В ці особливо приємні хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє.

Незважаючи на життєві труднощі, селище успішно долало проблеми, створювало комфортне середовище для проживання кожного з нас.

Доказом цього стало всеукраїнське визнання в масштабному проекті Ретро ФМ, в якому саме наше селище вибороло першість, залишивши позаду і обласні центри, і столицю, і удостоєне високого звання «Найдосконаліше місто країни 2013».

Користуючись нагодою, хочу Вам, дорогі новосанжарці та всі ті, хто голосував за Нові Санжари, подякувати за Вашу підтримку й ентузіазм, без них реалізація будь-яких планів була б неможлива. Все досягнуте – результат нашої спільної праці.

Можна довго перелічувати зроблене, але цього й не потрібно, бо саме ви, територіальна громада, є безпосередніми учасниками і очевидцями всіх подій.

Не маю сумнівів в тому, що й надалі будемо «тримати марку», адже нам тут жити, ростити майбутні покоління і виховувати їх в дусі поваги, любові до України і своєї малої батьківщини – рідного селища.

Мабуть, мало в якому місті, селі чи селищі встановлений символ 2014 року. Рік синього дерев’яного Коня.

Переконаний, що саме цей рік принесе нам великі позитивні зміни, що кожен новосанжарець буде жити набагато краще, заможніше, щасливіше!

Вітаю Вас з наступаючим 2014 роком і Різдвом Христовим!

Щиро зичу Вам, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки (на Майдані) – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній новосанжарській родині панує мир і спокій.

Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ заради України!

Веселих Новорічних та Різдвяних свят!

Запрошую всіх новосанжарців та гостей селища 31 грудня о21.00 до Головної ялинки селища та о першій годині новорічної ночі на масове гуляння під супровід живої музики. 

З повагою селищний голова                   А.О.Река

Шановні новосанжарці! Шановні ветерани!

Новоріччя – це завжди надія на краще, на добро і щастя, на звершення найзаповітніших мрій і задумів.

Тож, нехай з новорічними дзвонами та різдвяними колядками завітають до вас злагода, тепло та родинний затишок, ваші оселі наповняться миром, добром, взаєморозумінням, щирістю рідних, друзів, знайомих.

Бажаю Вам великого земного щастя та радості, міцного здоров’я, натхнення у праці та повсякденному житті.

Нехай щедро врожаїться ваша довголітня життєва нива на благо Новосанжарщини і України!
Щасливого Нового 2014 року! Веселих та радісних різдвяних свят!

З повагою – голова ради ветеранів селища Євгеній Гладун.