Вітаємо переможців акції "Найдосконаліше місто країни 2013"

                 Нові Санжари – найдосконаліше місто країни.

 Слухачі Ретро FM обрали "Найдосконаліше місто країни 2013 "

23 грудня радіостанція Ретро FM підвела підсумки безпрецедентного проекту - " Найдосконаліше місто країни 2013 " , в ході якого слухачі вибрали найкраще і комфортне для проживання місто України. Ним стало містечко Нові Санжари в Полтавській області.

Боротьба за почесне звання велася 5 місяців. Протягом цього часу українці ділилися цікавими історіями про села, селища та міста, гідні списку номінантів, і приводили переконливі аргументи, відстоюючи для них місце в ТОП - 50, а потім і в десятці найкращих.

Програмний директор Ретро FM Олександр Рассказов: «Українці люблять свою країну - наш проект став ще одним тому підтвердженням. Були надіслані десятки тисяч дивовижних фактів, історій, наповнених непідробним захопленням і любов'ю до самих різних куточків України. Переможець виявився несподіваним для всіх: нагородою Нові Санжари зобов'язані своїм жителям та гостям, які проявили таку активність у голосуванні, що вивели місто в лідери, залишивши позаду і обласні центри, і столицю. Без участі гостей, яким стало до вподоби селище, новосанжарці б не зібрали б переможну кількість голосів».

Слухачі , які голосували за Нові Санжари , рекомендували його як прекрасне місце для відпочинку на березі річки Ворскла , з красивою природою , чистим повітрям , гостинними жителями. Тепер , до всіх достоїнств містечка додасться і диплом від Ретро FM і партнера проекту - Коньяку Таврія . Нагорода буде передана меру селища  Андрію Реці.