Вітання від селищного голови з професійними святами

15 грудня своє професійне свято відзначають працівники судової системи. 

Шановні працівники суду! 

Саме від вашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

Почесна  й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас – суддів та працівників судових органів  - високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справи та наполегливості.

Хай не зрадять Вас витримка та сила духу, не вичерпується джерела наснаги та оптимізму, шани громадян, підтримки держави.

17 грудня  в Україні святкують День працівників державної виконавчої служби!

      Нелегку професію обрала для Вас доля, визначивши велику спільну мету – зробити суспільство кращим, забезпечуючи реалізацію державної політики у сфері виконання рішень судів та інших органів.
     Бажаю Вам високого професіоналізму, почуття відповідальності в утвердженні справедливості і законності у суспільстві, успіхів у цій нелегкій, але такій необхідній справі, міцного здоров’я, великого родинного щастя, добра та благополуччя.

19 грудня – День адвокатури!

Шановні адвокати!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Адвокатура поправу займає важливе місце у правозахисній системі нашої держави, вона стала її невід’ємною складовою, сприяючи захисту конституційних прав і свобод громадян, утвердженню верховенства Закону. Тому Ваша праця нині набуває особливої важливості в контексті розбудови правового суспільства, зміцнення принципів демократії.

Зичу вам здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і наснаги!