У Нових Санжарах «потушили» головну ялинку

Сьогодні в селищі Нові Санжари відбулося урочисте закриття головної новорічної ялинки селища

На захід прийшли як місцеві мешканці, так і численних гості з району, області, інших міст і сіл України, котрі охоче приїздять на оздоровлення, відпочинок до цього курортного містечка.

Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар
Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар
Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар Урочисте закриття головної новорічної ялинки Нових Санжар

Відвідувачі, які побували біля ялинки, висловлювали своє захоплення художньою та інженерною творчістю організаторів. Головна ялинка не лише виблискувала різнокольоровими вогнями, але й швидко оберталася за годинниковою стрілкою. Чудові спогади про неї залишаться з моменту відкриття губернатором Олександром Удовіченком (напередодні Нового року він взяв участь у святковому заході, побажав новосанжарцям нових успіхів) і аж до грудня 2012 року, коли облаштують головну ялинку 2013 року.

Селищний голова Андрій Река висловлює велику вдячність громаді і найбільш активній її частині — підприємцям — за оригінальне прикрашення центрального майдану, прилеглих вулиць, висловлює побажання мати не лише хороші здобутки в роботі, але й готуватися до Нового 2013 року, реалізувати всі пропозиції, які надійшли від доброзичливих гостей в період святкування Новорічних і Різдвяних свят, аби селище стало одним з найкращих в Європі.

Прес-служба Новосанжарської сільської ради