Урочистості до 70ї річниці визволення селища

20 вересня у Нових Санжарах відбувся традиційний благодійний обід, присвячений 70-й річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників, де вшановували ветеранів, підводили підсумки конкурсу на кращий благоустрій вулиць, територій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків, приватних домоволодінь селища Нові Санжари.

Свято розпочав, як завжди, селищний голова Андрій Река. Потім – вручив грамоти та невеличкі призи власникам кращих домоволодінь. Для всіх було прокручено короткометражний фільм про Нові Санжари. В кінці свята хор ветеранів «Багряне листя» підняв настрій своїми веселими піснями та жартами. 

                                          

22 вересня - День сала.

                    

23 вересня представники підприємств, установ і організацій райцентру на чолі із їх керівниками та ветеранами війни урочистою ходою пройшли центральною вулицею до пам’ятника Слави.

Урочисту та святкову атмосферу свята створював духовий оркестр. Розпочав мітинг селищний голова, продовжили учні Новосанжарського НВК, районний військовий комісар Олександр Бабенко, голова селищної ради ветеранів Гладун Євген Олексійович. До підніжжя пам’ятника поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання.