Із засідання сесії селищної ради

12 листопада відбуласядвадцять сьома чергова сесія селищної ради сьомого скликання.

У переддень та за три дні до сесії працювали постійні комісії селищної ради.

На пленарне засідання двадцять сьомої чергової сесії селищної ради прибуло 19 депутатів із 26 обраних, запрошені - заступник селищного голови Россоха Вадим Олегович, виконуючий обов'язки старости села Зачепилівка Заріцький Михайло Андрійович, посадові особи місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися, та представники засобів масової інформації.

Привітавши депутата селищної ради Музику Тамілу Володимирівну, яка у міжсесійний період відсвяткувала свій день народження, Капустян Інгу Іванівну у зв’язку із призначенням на посаду начальника відділу освіти Новосанжарської селищної ради, Прищепу Людмилу Анатоліївну у зв’язку із врученням подяки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, обравши секретарем пленарного засідання секретаря селищної ради Вовк Олену Олександрівну та затвердивши порядок денний в цілому, перейшли до розгляду тридцяти п’яти питань порядку денного.

Сесія тривала понад дві години. Врешті по всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Інна Коба подякувала усім депутатам за роботу та активність при обговоренні питань.