Із засідання сесії селищної ради

26 вересня відбулася двадцять п’ята чергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник селищного голови, в.о. староста села Зачепилівки, керівники установ та підприємств Новосанжарської селищної ради та представники засобів масової інформації. У ході підготовки сесії напередодні відбулися засідання постійних депутатських комісій. На початку пленарного засідання традиційно привітали іменинників, які відсвяткували свої Дні народження у міжсесійний період.

У ході засідання було розглянуто 21 питання порядку денного і,  незважаючи на їх чималий перелік, засідання двадцять п’ятої сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.
Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Інна Коба подякувала усім депутатам за роботу та активність при обговоренні питань.