У Нових Санжарах відбувся екологічний суботник

За традицією, з настанням перших весняних днів, на Явдоху, жителі Нових Санжар розпочинають наводити лад в селищі

Цього року 12 березня — перший найсприятливіший день для «вмивання» України. У Новосанжарському районі і в Нових Санжарах його використали із творчим ентузіазмом. Прекрасного сонячного ранку новосанжарці вийшли прибрати території підприємств, установ, організацій, закріплені території, а також громадські місця, власні садиби, прилеглі до них вулиці.

Суботник у Нових Санжарах
Екологічний суботник у Нових Санжарах
Суботник у Нових Санжарах Суботник у Нових Санжарах Суботник у Нових Санжарах

Сотні добровольців з’явилися з інвентарем. Із творчою наполегливістю прибрали правий і лівий береги Ворскли, яка протікає через курортне селище Нові Санжари, омиває парки і сквери — місця масового відпочинку.

Хто приїхав того дня з навчання, в гості чи у відрядження в другій половині дня — не впізнали тих місць, де побували люди під час «екологічного дійства». Але роботи ще дуже багато. Тому що чим більше працюєш — тим більше побачиш недоробленого.

Суботник тривав з восьмої ранку і до першої години дня. Цього часу вистачило прибиральникам для того, аби отримати приємну втому та радість від наслідків роботи. Її попереду багато, адже ще два екологічні дні відбудуться в березні.

Жителям, відпочиваючим, проїжджим, бажаним гостям селища буде за що дати оцінку Новосанжарській громаді. Голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс, голова райради Володимир Левицький, селищний голова Андрій Река високо оцінили перший суботник і висловили подяку людям.

Тетяна ЄРМОЛЕНКО, «Полтавщина»