Із святом Івана Купала!

Дорога громадо!

Вітаю Вас із улюбленим святом усіх новосанжарців, святом магії і доброї казки – Івана Купала!

Здавна, в купальську ніч прийнято шукати цвіт папороті. Попри всі сподівання знайти вогняну квітку щастя у нашому гайку, все ж хочу кожному  побажати буйного цвіту папороті у душі.

За традицією дівчата із 12 різних рослин плели вінки, які пускали по воді. Бажаю і вашим віночкам сплетеним із щирості, любові, терпимості, доброти пливти красиво й не знати буденних перешкод.

Купальська ніч зберігає традицію розпалювати багаття і стрибати через нього, очищуючи тіло від хвороб, душу – від гріха. Тож бажаю кожному чистого сумління перед ближніми, Україною, Богом і запрошую усіх вас весело провести купальську ніч та поринути у містичний світ минулого, який так пов’язаний із майбутнім.

З повагою – селищний голова Інна КОБА