Усім-усім-усім! Шановна громадо!

З приходом весни та тепла посилюється бажання жити у чистій та охайній оселі, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. Тож запрошую вас на "Весняну толоку", яка відбудеться 03 квітня 2019 року. Кожен житель нашої громади зможе зробити особистий внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми патріоти своєї маленької батьківщини, чистота наших площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Ви завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль усіх небайдужих новосанжарців та зачепилян на благо рідної громади має стати чудовим прикладом любові і шани до неї.

Звертаюся до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у своїх дворах. Не повинні залишатися поза увагою цвинтарі. Привести в порядок могили і навколо них- святий обов’язок кожного.

Закликаю колективи підприємств, організацій, установ усіх форм власності, громадські організації, молодь навести лад на закріплених територіях, вулицях, у парках, скверах, зонах відпочинку.

Переконана, що спільними зусиллями ми будимо підтримувати чистоту й охайність на території нашої маленької батьківщини!

З повагою селищний голова - Інна Коба