Селищний голова Геннадій Супрун привітав комунальників з професійним святом

Селищний голова Геннадій Супрун відвідав трудові колективи КП «Джерело» та КП "Джерело" аби висловити свою повагу і вдячність за нелегку, але таку важливу для людей роботу – забезпечувати комфортні умови життя та ще раз привітати з професійним святом. Комунальні блага стали звичною нормою життя. Люди часто не замислюються над тим, скільки потрібно докласти сил для того, щоб ліквідувати порив і вчасно дати воду. О котрій встати, аби в заметіль вчасно розчистити вулиці або сміттєвозом зібрати сміття. Силами комунального підприємства «Джерело» в 2023 році проведено заміну 640 м аварійної ділянки центрального водогону по вул. Шевченка в селищі Нові Санжари, що надало можливість виконати подальший ремонт аварійної частини асфальтобетонного покриття дороги по вул. Шевченка. Замінено лінію центрального водогону по вул. Курортна у Нових Санжарах загальною протяжністю 100 м. Прокладено лінію водогону протяжністю 300 м у с. Старі Санжари. Приведено заміну 6 водяних насосів марки ЕЦВ на свердловинах селища Нові Санжари, 2 насосів - у с. Старі Санжари. Проведено ремонтні роботи на свердловині №3 НовоФарм у Нових Санжарах. Ліквідовано 91 порив центрального водогону у селищі Нові Санжари, в Малій Перещепині - 13, у Старих Санжарах - 2. КП «Господар» послугою з централізованого водопостачання цілодобово забезпечує мешканців сіл Руденківка, Мар’янівка, Дубина, Клюсівка, Пологи-Низ, Великі Солонці, Зачепилівка і Кунцеве. Своєчасно вирішуються питання ліквідацій аварійних ситуацій (за минулий рік ліквідовано 7 поривів), проведено заміну З водяних насосів,  проводилися ремонти башт Рожновського у Великих Солонцях, Дубині та Руденківці. Послуга з вивезення твердих побутових відходів надається на території сіл Руденківка, Дубина, Клюсівка, Великі Солонці, Пологи-Низ та Зачепилівка. "Тож, шановні комунальники! Про особливості вашої роботи вдень і вночі, під сніг і дощ, часто по коліна у воді в траншеях, про часто-густо скасовані вихідні та святкові дні, ми знаємо не з чуток. Тому дуже цінуємо ваші старання, вашу сумлінну працю, завжди підтримували вас і робитимемо це надалі», – такими словами звернувся до присутніх Геннадій Супрун. Далі за сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків, наполегливість, особистий внесок у благоустрій громади, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення селищний голова вручив подяки Новосанжарської селищної ради слюсарю аварійно-відновлювальних робіт КП «Господар» Костянтину Буханцю, контролеру КП «Господар» Вікторії Олійник, машиністу екскаватора КП «Джерело» Анатолію Васюті та водію автомобіля сміттєвоза КП «Джерело» Миколі Мирному.

18:40 17.03.2024

Звіт селищного голови Геннадія Супруна за 2023 рік роботи

Сьогодні, 16 березня, в залі мистецько-культурного центру «Нові Санжари» зібралися небайдужі жителі громади, трудові колективи комунальних установ, працівники виконавчого комітету, а також депутати, аби почути звіт  селищного голови Геннадія Супруна за 2023 рік роботи.  Виступ селищного голови супроводжувався слайдами, які свідчать про досягнення громади.  Після виступу очільник громади мав можливість відповісти на запитання, які виникли у декого із присутніх, подякувати за небайдужість й активну громадянську позицію. Свою промову Геннадій Супрун завершив під оплески присутніх.

13:49 16.03.2024