НОВОСАНЖАРСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ШАНС НА ДОПОМОГУ В СТВОРЕННІ СУЧАСНОГО ЦНАП

У листопаді 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП.  Громадами Полтавщини було подано 11 заявок на участь у поточному відборі, з яких 4- пройшли відбір та отримають підтримку. Серед них і Новосанжарська ОТГ. Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявка може бути відхилена на будь-якому етапі. З 1 березня 2019 року кожну громаду відвідують уповноважені спеціалісти Програми. Протягом березня-червня 2019 року для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення чи модернізації ЦНАП із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою. Тож вітаємо наших колег - Малоперещепинську, Опішнянську та Піщанівську об'єднані територіальні громади, які разом з Новосанжарською ОТГ  успішно пройшли конкурсний відбір!