Юні спортсмени з Нових Санжар продовжують здобувати перемоги

09 лютого у місті Горішні Плавні відбувся чемпіонат області з дзюдо. Сім команд боролися за призові місця- Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Лохвиця, Великі Сорочинці, Гадяч і Нові Санжари. Найлегшу категорію до 36 кг представляла вихованка Новосанжарської ДЮСШ Варич Вероніка, яка займається боротьбою зовсім недавно, але це не завадило їй здобути дві перемоги поспіль і зайняти перше місце.
У категорії до 44 кг виступали одразу дві представниці Новосанжарської ДЮСШ- Гарець Діана та Решетило Вікторія. Діана посіла друге місце, а Вікторія зайняла перше місце на п`єдесталі пошани.
Хоменко Олександр «найпотужніший»- юний спортсмен, виступав у категорії 66 кг і здобув одну перемогу, посівши друге місце.
В активі команди -два золота, два срібла. Новосанжарська селищна рада вітає юних спортсменів та їх тренера Середу Миколу Миколайовича з блискучими результатами та бажає подальших перемог!