На засіданні виконавчого комітету...

У Нових Санжарах відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради за участю народного депутата України Головка Валерія Анатолійовича.

Найважливішим обговоренням на засіданні було питання  про участь жителів громади, громадських організацій, підприємств у підготовці до відзначення 70-ї річниці визволення селища Нові Санжари, 80-ї річниці Голодомору, 25-ої річниці виводу радянських військ із Афганістану та 27-ої річниці Чорнобильської трагедії. Прийнято рішення щодо обсягу робіт біля пам’ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам, жертвам голодомору та обеліску жертвам аварії на Чорнобильській АЕС.

Одноголосно підтримали ініціативу членів ПП «Фронт Змін» на чолі з Бульбахою С.В. щодо проведення робіт по благоустрою скверу біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, членів районної організації ветеранів Афганістану  на чолі з Коркішком М.В. біля пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів та членів організації «Союз-Чорнобиль-Україна» на чолі з Дерев’янком О.С. біля пам’ятного обеліску жертвам аварії на Чорнобильській АЕС. Уже сьогодні приступили до виконання запланованих робіт.

Народний депутат Головко В.А. високо оцінив активну позицію керівництва і громади та пообіцяв підтримку по роботах з ремонтом доріг, розчищення річки Ворона.

А селищний голова Андрій Река запевнив усіх, що ні в кого не повинно виникнути сумнівів щодо здійснення цих робіт вчасно.