Заява про наміри реконструкції ДП "Новосанжарський хлібокомбінат" виробничого цеху під цех по переробці маслянистих культур.

Заява

про наміри реконструкції

ДП «Новосанжарський хлібокомбінат»

виробничого цеху під цех по переробці

маслянистих культур

по вул..Шевченка, 37 в смт Нові Санжари

ДП «Новосанжарський хлібокомбінат» планує провести реконструкцію виробничого цеху під цех по переробці маслянистих культур продуктивністю 50т/добу зі складом для зберігання та сушки сої, що буде розташоване в смт Нові Санжари Полтавської області.

Основні види діяльності цеху, після реконструкції:

—       переробка маслянистих культур;

—       реалізація продуктів переробки маслянистих культур.

Оцінка впливу на соціально-економічні умови:

—       реалізація даного проекту передбачає забезпечення населення високоякісною продукцією;

—       в результаті реконструкції будуть створені нові робочі місця;

—       екологічні та інші обмеження планової діяльності за варіантами виконуватимуться, відповідно до нормативних документів;

—       необхідна інженерно-екологічна підготовка і захист території за варіантами будуть здійснюватися, відповідно до нормативних документів.

Можливий вплив проектної діяльності на оточуюче середовище і види впливу:

реконструкція цеху передбачає технологічні рішення, які забезпечують виконання необхідних вимог, норм і правил, що надають можливість зменшити до мінімуму вплив негативних чинників виробничої діяльності на атмосферне повітря, грунт, водяні ресурси, рослинність і зберігання в цілому екологічну рівновагу в місці розташування об’єкта.

Скарги і зауваження приймаються в селищній раді смт Нові Санжари за адресою: 39300, смт Нові Санжари, вул..Леніна,41, протягом 30 днів з дня опублікування інформації. (05.03.2013)