Відкриття торгівельно-офісного комплексу у Нових Санжарах

У Нових Санжарах 23 лютого відбулася довгоочікувана подія — відкриття торгівельно-офісного комплексу. Сотні жителів селища урочисто взяли участь у  цьому заході.

Селищний голова Андрій Река привітавши всіх чоловіків з Днем Захисника Вітчизни, відзначив, що цей рік 23 лютого є знаменним для громадян Нових Санжар. 14 підприємців відкрили свої торгові точки, з’явилося 50 робочих місць.  Цього ж дня у Районному відділі внутрішніх справ було відкрито новий спортивний зал, який зможуть відвідувати  не тільки працівники міліції, а й всі хто не байдужий до здорового способу життя.

Торгівельно-офісний комплекс у Нових Санжарах
Відкриття торгівельно-офісного комплексу у Нових Санжарах Відкриття торгівельно-офісного комплексу у Нових Санжарах Відкриття торгівельно-офісного комплексу у Нових Санжарах

Першими взяли участь у турнірі з волейболу селищний голова Андрій Олександрович Река, голова районної ради Володимир Іванович Левицький, голова райдержадміністрації Сергій Миколайович Шовкопляс, начальник міліції Сергій Анатолійович Махно, директор держлісгоспу Василь Федорович Красюк, начальник газового управління  Григорій Степанович Перерва.

Бажано, щоб цей турнір став добрим продовженням розвитку спортивного життя для жителів селища.