Вітання селищного голови з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! У цей день ми вшановуємо тих, хто зберігає та відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю. Видатний український педагог, науковець і політичний діяч Августин Волошин якось зауважив, що фундаментом держави є культура, «що лучить елементи у державну цілість».
Я безмежно вдячна усім, хто віддає все свої життя щирій пісні, запальному танцю, прикладній творчості. Дякуючи Вашій щоденній праці, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.
Бажаю здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог! Низький уклін за Вашу святу місію – зберігати, творити і примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою, селищний голова Інна Коба.