ГРАФІК ЗАСІДАНЬ постійних депутатських комісій Новосанжарської селищної ради по розгляду матеріалів, які виносяться на розгляд чотирнадцятої сесії Нов

ГРАФІК ЗАСІДАНЬ

постійних депутатських комісій Новосанжарської селищної ради по розгляду матеріалів, які виносяться на розгляд чотирнадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

( за погодженням з головами постійних комісій)

Пленарне засідання — 23 жовтня 2018 року о 10.00 год.

Найменування комісії

Дата проведення та день тижня

Час проведення засідання та місце

Засідання постійної комісії селищної ради з вирішення питань земельного законодавства

Голова комісії - Мокляк Ю. Б.

16 жовтня 2018 року

вівторок

09.00 год.

кабінет селищного голови

Спільне засідання постійної комісії селищної ради з питань прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров'я, дитини, молоді, фізкультури та спорту.

Голова комісії - Бриж С. В., Зубашич С. М.

16 жовтня 2018 року

вівторок

15.30 год.

кабінет селищного голови

Спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій та  питань  житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування.

Голови комісій -

Постольник Н. Ю., Яценко В. І.

17 жовтня 2018 року

середа