Переможців визначено

Традиційно, напередодні Дня селища виконавчим комітетом Новосанжарської селищної ради проводиться щорічний загальноселищний конкурс «Краща садиба», «Кращий багатоквартирний будинок», «Краща організація, підприємство, установа», «Краща вулиця селища». Мета конкурсу - відзначення і заохочення жителів приватного сектору, багатоквартирних будинків, працівників підприємств, установ та організацій селища, які турбуються про чистоту і благоустрій своїх будинків, дворів, прилеглих територій. Сьогодні, 18.09.2018 року члени конкурсної комісії визначали цьогорічних переможців. Для цього вони відвідали кожну садибу конкурсантів та оцінили за 5-бальною шкалою за різними критеріями: оригінальність оформлення будинків, дворів, зон відпочинку, зелених насаджень, квітників, прилеглих територій тощо. Відрадно, що цього року в огляді-конкурсі взяли участь 20 власників домоволодінь селища, 12 з яких стали переможцями. Найцікавіші садиби прикрашені красивими елементами декору: фігурками тварин, казкових персонажів, міні-водоспадами, кашпо з квітами, альтанками і клумбами. Нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня селища 23 вересня 2018 року.