Зачепилівській Alma-mater – 105 років!

На ювілей навчального закладу організатори свята- колектив школи, запросили чимало гостей – місцеві жителі, учні, випускники школи різних років, вчителі-пенсіонери, вчителі, які розпочинали свою трудову діяльність, спонсори та меценати, представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та багато інших. Перше слово директора школи Марії Тимофіївни Краснюк, яка очолює цей заклад вже 25 років, привітання гостей, концертні номери, які змінювалися виступами й створювали незабутню мандрівку історією із життя школи.
Вітання на адресу навчального закладу та керівника навчального закладу лунали від селищного голови Коби Інни Олександрівни, голови районної ради Геннадія Івановича Супруна, в.о. старости села Зачепилівка Михайла Андрійовича Заріцького, начальника відділу освіти, культури та соціального захисту населення Новосанжарської ОТГ Бориса Васильовича Федоренка, начальника відділу освіти Новосанжарської РДА Олександра Володимировича Кульчинського.
Інна Олександрівна зазначила, що Зачепилівська школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє, що впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці колективу з випускниками, батьками й побажала всій шкільній родині міцного здоров’я, великого натхнення, успіхів, життєвої енергії, творчої наснаги. Крім теплих зичень, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків. Селищний голова Інна Коба подарувала школі плазмовий телевізор, який полегшить й дозволить урізноманітнити роботу учителям на уроках та під час проведення шкільних заходів. Завершилось свято традиційним шкільним дзвоником, що пролунав на гомінкому подвірї, закликаючи всіх на урок.
А на вулиці про щось тихо розмовляли батьки та жителі Зачепилівки. Тихим шелестом дослухались до їх розмови берізки на шкільному подвір’ї та погідне прозоре небо заглядало в обличчя кучерявими хмарками високості. Прозорий вересень владно вступав у свої права, несучи з собою шкільний гамір та дитячий сміх. Здрастуй, школо! Знову вітає тебе шкільна дітвора!