Нормативні документи

Розпорядження /

1.4 МБ

Про проведення протиепідемічних заходів щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та з метою посилення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил та норм на території Новосанжарської селищної територіальної громади

Рішення селищної ради /

29 КБ

Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Лелюхівської сільської ради шостого скликання від 11 квітня 2014 року № 33-35/14 «Про надання гр. Налбандяну Роберту Артаковичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду»

Рішення селищної ради /

30 КБ

Про внесення змін до рішення десятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради восьмого скликання від 14 липня 2021 року № 146 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Бровун Т.П. в межах с. Руденківка»

Рішення селищної ради /

31 КБ

Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Судівської сільської ради сьомого скликання від 11 червня 2019 року « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення земельної частки (паю)»

Рішення селищної ради /

30 КБ

Про внесення змін до рішення десятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради восьмого скликання від 14 липня 2021 року № 189 « Про затвердження технічної документації та передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Безцінному Г.М. в межах с. Великий Кобелячок, вул. Шевченка, 12»