Нормативні документи

Рішення селищної ради /

41 КБ

Про внесення змін до рішення сорок шостої сесії Лелюхівської сільської ради сьомого скликання від 06 серпня 2020 року «Про надання гр. Лахно Яні Вячеславівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»

Рішення селищної ради /

40 КБ

Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Лелюхівської сільської ради сьомого скликання від 22 жовтня 2020 року «Про надання гр. Коркосі Катерині Іванівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»

Рішення селищної ради /

41 КБ

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Лелюхівської сільської ради сьомого скликання від 06 лютого 2020 року «Про надання гр. Коркосі Інні Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»

Рішення селищної ради /

42 КБ

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Лелюхівської сільської ради сьомого скликання від 06 лютого 2020 року «Про надання гр. Коркосі Анатолію Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»

Рішення селищної ради /

41 КБ

Про внесення змін до рішення сорок шостої сесії Лелюхівської сільської ради сьомого скликання від 06 серпня 2020 року «Про надання гр. Гуренко Артему Вікторовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»

Рішення селищної ради /

41 КБ

Про внесення змін до рішення сорок шостої сесії Лелюхівської сільської ради сьомого скликання від 06 серпня 2020 року «Про надання гр. Гуренко Аллі Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»